FitnessbarFITNESSBAR

Abychom podpořili a maximalizovali úsilí svého tréninku, je potřeba našemu tělu dodat dostatek všech základních živin, které potřebuje k tomu, aby obnovilo veškeré zásoby energie a bylo připraveno nejen na kvalitní trénink, ale také důležitou regeneraci.

 

Nezapomeňte se tak odměnit za svůj sportovní výkon a užijte si příjemné posezení v prostředí Fitnessbaru, který je nedílnou součástí Fitnesscentra Šembi. V naší nabídce naleznete širokou škálu sportovních a energetických nápojů, které Vám připravíme dle vašich požadavků a chuti. V opačném případě nabízíme také hotové a osvědčené nápoje s přídavkem carnitinu, či kofeinu pro ještě větší povzbuzení k sportovnímu výkonu.

 

Specializujeme se také na proteinové, sacharidové, či proteinovo – sacharidové koktejly. V této kategorii hledíme na požadavky klienta a na základě jeho fitness programu jsme schopni poradit a poskytnout nejlepší možnou variantu nápoje. Z opravdu široké nabídky chutí si vybere opravdu každý. Ukážeme Vám, že i ta nejtvrdší dieta může chutnat skvěle.

 

PRODEJ SPORTOVNÍ VÝŽIVY A DOPLŇKŮ STRAVY

 

Začínáte? Cvičíte občasně, či kondičně? Myslíte to opravdu vážně a připravujete se na soutěž?

Týkají se Vás pojmy jako?

 

-          POSILOVÁNÍ A FITNESS

-          RYCHLOST, VYTRVALOST, SÍLA                            

-          HUBNUTÍ A ŠTÍHLÁ LINIE

-          ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

 

 

Potom jistě víte, že nároky na výživu jsou opravdu vysoké. U nás naleznete vše, co budete potřebovat. Specializujeme se především na prodej sportovní a doplňkové výživy značek NUTREND, která je vhodná pro kompletní spektrum sportovců napříč všemi sportovními disciplínami a SCITEC NUTRITION, kteří svými produkty oslovují také nejúspěšnější kulturisty a crossfitery světa.

 

-          PROTEINY

-          GAINERY

-          AMINOKYSELINY

-          PŘEDTRÉNINKOVÉ STIMULANTY

-          SPALOVAČE TUKU

-          KREATINY

-          NÁHRADA STRAVY

-          PROTEINOVÉ, CEREÁLNÍ, MÜSLI TYČINKY

-          KLOUBNÍ VÝŽIVA

-          VITAMÍNY

-          MINERÁLY

-          PITNÝ REŽIM

-          SPECIÁLNÍ DOPLŇKY

-          SPORTOVNÍ DOPLŇKY (rukavice, opasky, fitness oblečení)

 

S VÝBĚREM SPORTOVNÍ VÝŽIVY VÁM VŽDY ODBORNĚ PORADÍME