DO FORMY PO PRÁZNINÁCH

SKUPINA: 4 

1-3. SCHŮZKA

Společně se závěrem letního počasí a prázdnin pomalu končí také období večerních párty a nesčetných grilovacích lahůdek. Tyhle gastronomické radovánky skončily také další skupině odhodlaných lidí, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl s námi.

Na pomyslnou startovní čáru se nyní postavilo celkem 7 kurzistů. Každý z nich si přeje pevné zdraví, vyšší sebevědomí a postavu, která bude odpovídat představě každého z nich. Všichni jsou tedy na začátku cesty, která nebude snadná – nicméně rostlina s hořkými kořeny vždy rodí sladké plody.

Kurzisté již mají za sebou dva debatní večery, kde se seznámili se zásadami zdravého „racionálního“ stravování a s hlavními složkami potravy. Největší důležitost spočívá v tom, aby teorie byla okamžitě převedena do praxe a každý měl možnost si vše takzvaně osahat. Na základě těchto nově nabytých poznatků se nyní skupina učí pracovat s potravinami tak, aby všechny složky jídelníčku byly na svém místě.

Sedmička „statečných“ v současné době poctivě trénuje a své jídelničky upravuje do podob dříve lehce nezvyklých. Nenechte se zmást, naprostá většina lidí teprve nyní začíná jíst tak, jak by mělo – a hladem rozhodně netrpí. V nejbližších dnech se také vydají do supermarketu, kde se naučí vybírat vhodné potraviny a oddělit zrno od plev.

Všem kurzistům budeme držet palce !!

Chcete se stát jedním z nich? Poté si zarezervujte své místo včas 

 

DO FORMY PO PRÁZNINÁCH

SKUPINA: 4 

4. Vyhodnocení

A máme tady konec dalšího z našich „hubnoucích kurzů“ – 10.11 jsme oficiálně zakončili tříměsíční program Do formy po prázdninách!
Tentokrát stálo na pomyslném startu 7 lidí. Překonali sami sebe a vrhli se do boje s fyzickou aktivitou a zdravým stravováním. Do vytouženého finiše dorazili všichni. Zajímají Vás výsledky? Společnými silami zatočili s celkem 35,8 KG ČISTÉHO TUKU! Že si nedokážete představit kolik to je? To je téměř 72 půlkilových kostek např. másla….o tolik se teď všichni dohromady cítí lépe! :)

Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení, rozdávání kytiček a vyhlášení vítězky, kterou se stala MIRKA H.! V jejím úbytku je více než 10 kg čistého tuku..Rozdíl mezi vstupními hodnotami tuku a těmi výstupními je 23,3%! 
Gratulace však patří skutečně všem...a nejlepší na tom je, že teď už všichni ví, jak na to!
BUĎ DALŠÍ z těch, kteří to dokázali!

FOTO