TOMÁŠ HORVÁTH…VÍTĚZ DRUHÉHO KOLA HUBNOUCÍ REVOLUCE DO NOVÉHO ROKU NOVÉ TĚLO! ZPOVĚĎ, ZAMYŠLENÍ I MOTIVACE PRO VÁS OSTATNÍ!: 

  
Nový rok je časem řady předsevzetí. Velká část z nich se spolu s tím, jak naše společnost tloustne, týká hubnutí a zdravého životního stylu. Problém je ale v tom, že naše hmotnost a zdraví je do velké míry dána v naší hlavě a nikoliv v tom, že si týden nedáme čokoládový dort. Přesto si myslíme, že nám stačí pár týdnů až měsíců držet dietu, abychom se pak mohli vrátit k původnímu životnímu stylu, který by však tentokrát neměl vést k nárůstu hmotnosti a zdravotních obtíží jako dříve. Trvalo mi více než 8 let než jsem pochopil, že takhle to opravdu nefunguje. A když to konečně přišlo, shodil jsem 23kilo během čtyř měsíců, nemluvě o celé řadě pozitivních dopadů, které nový styl života měl nejen na moje tělo, ale i mysl a lidi kolem mě...Je to tak. Pokud chcete být hubení, zdraví a plní síly, budete muset změnit svůj život!
  

JE ČAS SE ROZHODNOUT....

Pokud opravdu chcete být hubení, zdraví a plní síly a nyní se tak rozhodně necítíte, stojíte před jedním z nejdůležitějších rozhodnutí svého života, jehož výsledky si však nikdy nebudete moci ověřit. Je to zkrátka o tom zaměřit pozornost výlučně na vás a vaše zdraví, což pro mnohé bude možná poprvé v životě, a stanovit si nové životní priority. Pokud již nadešel váš čas a cítíte, že teď je ta správná doba změnit váš životný styl, přeji vám hodně úspěchů a pevnou vůli! Pokud si myslíte, že postačí, když budete pravidelně cvičit, jíst o něco zdravěji a zbytek může zůstat při starém, jako jsem si to myslel já, přeji vám z celého srdce, aby vám to skutečně stačilo. 

 

 

JESTLI CHCETE ZMĚNU, ZAČNĚTE HNED...

 

Že budu žít zdravě, jsem se rozhodl 6.března 2016. Po konzultaci s panem trenérem Romanem Kučou a panem Martinem Šemberou  ve fitness centru ŠEMBI.  To byl okamžik, kdy jsem začal a od základů jsem změnil ve své životosprávě úplně všechno. Přímo v ten okamžik, ne „až od zítřka, od nového roku, až na prší a uschne apod.“ A přesně tak to se změnami funguje. Jestli chcete něco změnit, udělejte to teď. Když se vám nelíbí film, na který se zrovna díváte v televizi, taky ji nevypnete anebo nepřepnete až teprve, když onen film skončí. S životem je to stejné. Pokud chcete něco na sobě změnit, změňte to hned. Drtivé většině lidí v tom naprosto nic nebrání....

                                                                                                                     S pozdravem Tomáš Horváth 

FOTO