NOVÉ TĚLO
SKUPINA: 1 
1 SPOLEČNÁ SCHŮZKA

5. února


Naše velká akce „Do nového roku nové tělo“ už skutečně jede naplno. 
Ve středu jsme se všichni sešli v sále restaurace Lutena a proběhlo krátké společné povídání nad výsledky Bodystatu, hromadné zhodnocení i pokyny pro následující dny. Aby se všech deset účastníků (devět dam a jeden muž, které Vám představíme zase někdy příště) dostalo přesně do středu normy vhodné pro jejich těla, musí společnými silami shodit 135kg čistého tuku – někdo více, někdo méně a proto je nám jasné, že za dobu tří měsíců to není u všech v rámci zdravého hubnutí reálné. Na základě toho padly i první rady a varování ve stravovacím a pohybovém režimu, z těch humornějších vzpomeneme například to, že v současném režimu není vůbec dobré obědvat pečené kachny, večeřet hroznové víno a popíjet kafíčka se smetánkou :) Naopak, účastníci mají „naordinovaný“ krátký detox a také akci s názvem „Váš víkend“, o kterém doufáme, že si ho skutečně užijou a že je bude bavit :)

Vše se vedlo v příjemném a místy velice veselém duchu a pevně věříme, že všechny zúčastněné schůzka ještě více namotivovala na cestě k jejich vysněnému cíli :) V příštím týdnu proběhnou individuální schůzky v otázkách jídelníčku a tréninkových plánů a také další velká společná schůzka. Budeme se těšit a všichni držíme palce!

 

NOVÉ TĚLO
SKUPINA: 1 
2 PREDNÁŠKA O VÝŽIVĚ

 

11.2. 

Přinášíme Vám další krátké info z naší tříměsíční akce J

Včera v podvečer proběhla v restauraci Lutena další společná přednáška a povídání o změnách, které přinesou následující dny. Nejdříve byla věnována pozornost tréninkům a jejich hodnocení na základě MyZone grafů – všichni účastníci programu dosáhli pokroku a dostali pochvalu J Pro některé je zařazení pohybu samo o sobě velkou životní změnou, pro některé ne, ale pečlivá kontrola pohybové aktivity, jaká je zaručena s MyZonem, je pro většinu novinkou, která jim v jejich úsilí výrazně pomáhá. Vyvážení tréninku, odpočinku i jídla bylo však hlavním tématem včerejšího dne. Našim cílem je naučit všechny bojovníky najít způsob, jak fungovat s pravidelnou vyváženou stravou (nezavádíme tedy „diety“!), jak a kdy jíst a cvičit, ale nejen v období následujících třech měsíců, ale dlouhodobě – samozřejmě s přihlédnutím k celkové aktivitě, typu zaměstnání, pracovní době i časovým možnostem, které má každý z nás jiné.  

Ve výkladu i podnětné diskuzi jsme se snažili vysvětlit důležitost podílu bílkovin, sacharidů a tuků ve stravě, kde tyto složky najdeme, jaké jsou pro nás dobré, jaké špatné a proč. Důležité je, aby tyto informace byly přínosné – tedy aby je všichni byli schopni aplikovat do praxe – takže už všichni umí vybírat pečivo, mléčné výrobky, maso, ví, že není ovoce jako ovoce a podobně. A také, že se mnohdy za zdravě vypadajícím obalem skrývá víc špatného než prospěšného.

 

Na závěr proběhlo rozdávání materiálů, rezervace dalších osobních konzultací nad jídelníčkem a cvičením, focení a šlo se domů J

Těm, kterým pracovní povinnosti nedovolily se zúčastnit, vše potřebné samozřejmě vysvětlíme na osobní schůzce.

 

 

NOVÉ TĚLO
SKUPINA: 1 
3 NAKUPOVÁNÍ

Již téměř měsíc se věnujeme naší skupině, která se přihlásila do jedinečného projektu, který kromě zdravého hubnutí nabízí také komplexní změnu životního stylu. V rámci vzdělávání v oblasti základů výživy, jsme šli teoretické znalosti přenést do praxe a vše jsme si ověřili při nakupování smile – emotikonChceme, aby si všichni účastníci z tohoto kurzu odnesli maximum a věříme, že se to dokonale podaří. Nechceme chválit již takto brzo, ale výsledky na sebe nenechaly příliš dlouho čekat...


NOVÉ TĚLO
SKUPINA: 1 
4 KONROLNÍ MĚŘENÍ

Hubnoucí revoluce – KONTROLNÍ MĚŘENÍ

Sedm týdnů uběhlo jako voda a přichází první chvíle, kdy mnozí lámou chleba a mají možnost ohlédnout se za tím, zda-li těch pár týdnů zdravého stravování ve spojením s příjemnou dřinou stálo za to.

Z mnoha a mnoha důvodů ještě není ten správný čas, kdy bychom chtěli ukázat konkrétní čísla u konkrétních osob. Soutěž stále běží a my chceme uchovat bojovného ducha a touhu po nejlepším výsledku u každého z účastníků.

Jsou zde však čísla a fakta, která zveřejnit můžeme…

 

- AKCI ZAČALO 10 účastníků…
- Každý zaznamenal větší či menší úbytek tuku !! 
- Většina rovněž zaznamenala také nárůst ATH (aktivní tělesná hmota)

CELKOVÝ ÚBYTEK HMOTNOSTI = 48,8 KG

Z TOHO 48,3 KG TUKU = 1 812 892 KJ = 433 281 KCAL 

 
 

NOVÉ TĚLO
SKUPINA: 1 
5 ZÁVĚR A VYHODNOCENÍ
 

PRVNÍ SKUPINA VČERA POMYSLNĚ DOKONČILA TŘÍMĚSÍČNÍ PROGRAM DO NOVÉHO ROKU NOVÉ TĚLO!

MÁME VÝSLEDKY, MÁME VÍTĚZE A HLAVNĚ MÁME RADOST!!!

 

  

Akci začalo dohromady deset účastníků, kteří se pokusili o dokonalou přeměnu svého těla i mysli. Šlo především o to, překonat sám sebe a vrhnout se do boje s fyzickou aktivitou a zdravým stravováním. Do vytouženého finiše dorazilo 8 lidí. Vítězové jsou všichni, o tom není pochyb...Vždyť společnými silami zatočili s celkem 65,9 KG ČISTÉHO TUKU! A to je panečku POŘÁDNÁ HROMADA! 
Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení a vyhlášení vítězky, která kromě změny postavy získala zpět také celé kurzovné! - GRATULUJEME PEŤKO! smile – emotikon - a celkově to byl moc příjemný podvečer.
A co je pro nás odměnou? Vědomí, že se naše práce podařila! Pokud Vy sami budete chtít, nic Vám nebrání v cestě - seberte odvahu, přestaňte o skvělé postavě jen snít a svěřte se odborníkům! Už brzy startuje dvouměsíční akce "Zhubni do plavek"!
GRATULUJEME VŠEM K FANTASTICKÉMU VÝSLEDKU!


FOTO