NOVÉ TĚLO

SKUPINA: 2 

1. SPOLEČNÁ SCHŮZKA

Jsme rádi, že jste se rozhodli svěřit do rukou odborníků!

Ve středu 9. března proběhla první společná schůzka druhé skupinky hubnoucí revoluce – Do nového roku nové tělo. Všichni se potkali opět v prostorách Restaurace a penzionu Lutena v Dolní Lutyni, kde už bylo pro účastníky nachystáno malé občerstvení, první materiály, permanentky a pokyny pro následující dny. 
Druhý tým čítá celkem 11 odvážlivců, kteří už prošli prvním měřením Bodystatem a rozhodli se, že udělají vše proto, aby se dopracovali k postavě, po které touží. Aby se všichni účastníci dostali přesně do středu normy vhodné pro jejich tělo, musí společnými silami shodit 128,4kg čistého tuku – někdo více, někdo méně a proto je nám jasné, že za dobu tří měsíců to není u všech v rámci zdravého hubnutí reálné. Mezi důvody, proč se do programu přihlásit, jednoznačně vedla touha „změnit svůj životní styl“, „zhubnout“, ale také padly odpovědi jako „vyhnout se civilizačním chorobám“ a „vlézt se do oblíbených kalhot“. K čemuž všem rádi pomůžeme
Padly i první rady a varování ve stravovacím a pohybovém režimu, účastníky čeká krátký „detox“ a také první víkend, o kterém doufáme, že si ho užijou. Ti, kteří ještě neměli svůj MyZone, ho obdrželi, byl jim zřízený účet a můžou naplno začít!
Další společná schůzka proběhne příští týden a nezbývá, než všem držet palce!


NOVÉ TĚLO

SKUPINA: 2 

2. KONTROLNÍ MĚŘENÍ

Sedm týdnů uběhlo jako voda a přichází první chvíle, kdy mnozí lámou chleba a mají možnost ohlédnout se za tím, zda-li těch pár týdnů zdravého stravování ve spojením s příjemnou dřinou stálo za to.
Z mnoha a mnoha důvodů ještě není ten správný čas, kdy bychom chtěli ukázat konkrétní čísla u konkrétních osob. Soutěž stále běží a my chceme uchovat bojovného ducha a touhu po nejlepším výsledku u každého z účastníků.
Jsou zde však čísla a fakta, která zveřejnit můžeme…

Chceš taky zhubnout? Chceš konečně výsledky? Vyplň přihlášku a pojď do toho s námi !!!

NOVÉ TĚLO

SKUPINA: 2 

3. ZÁVĚR SOUTĚŽE

DRUHÁ SKUPINA naší hubnoucí revoluce „Do nového roku nové tělo“ VČERA POMYSLNĚ DOKONČILA TŘÍMĚSÍČNÍ PROGRAM!

 
máme vítěze!
 

Druhou akci začalo dohromady deset účastníků, kteří se pokusili o dokonalou přeměnu svého těla i mysli. Šlo především o to, překonat sám sebe a vrhnout se do boje s fyzickou aktivitou a zdravým stravováním. Do vytouženého finiše dorazilo všech 10 lidí. Vítězové jsou všichni, o tom není pochyb...Vždyť společnými silami zatočili s celkem 66,7 KG ČISTÉHO TUKU! A to je POŘÁDNÁ HROMADA! 
 

Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení, rozdávání kytiček a vyhlášení vítěze, kterým se stal TOMÁŠ! Z původních 96,7 kilogramů se dostal na 78,4 a v úbytku je téměř 16 kg čistého tuku..Rozdíl mezi vstupními hodnotami tuku a těmi výstupními je…a teď se podržte…62%! Tomáš má za sebou ohromný kus práce a dřiny! Vrácení celého kurzovného je pro něj už jen velice příjemnou třešinkou na dortu…

 

Gratulace však patří skutečně všem...a nejlepší na tom je, že teď už všichni ví, jak na to!


ANI TOBĚ NIC NEBRÁNÍ V CESTĚ! BUĎ DALŠÍ Z TĚCH, KTEŘÍ TO DOKÁŽOU!

FOTO