Ve středu 29.11. v Restauraci Lutena proběhlo slavnostní vyhodnocení kurzistů z dalšího pokračování dnes již pravidelné akce HUBNOUCÍ REVOLUCE. Tato početná skupina byla tentokrát ojedinělá tím, že se do kurzu přihlásili také dvě účastnice, které neřešily hubnutí, tak jako další zúčastnění; potřebovaly své aktivity a především stravování nastavit tak, aby naopak došlo k navýšení tělesné váhy s maximálním zaměření na ATH (aktivní tělesnou hmotu). Obě účastnice byly úspěšné a nyní směřují ke správným tělesným hodnotám.
Na druhé straně se účastníkům podařilo shodit 33,9 kg čistého tuku, což je chválihodný výsledek. Pro lepší představu, tato hodnota odpovídá 136 balením klasického másla :-).

Závěrečné měření v tomto kurzu však není tím nejzásadnějším. Nyní je třeba pohlédnout na svůj výsledek a zpětně vyhodnotit, co všechno jsem již dokázal a co všechno můžu dokázat, pokud ve všem vytrvám. Člověk jednoduše nemůže v rámci měsíců absolutně změnit vše, co s sebou nesl po celý svůj život. Proto je důležité pokračovat a následovat svým přáním a představám.
Nebojte se udělat první krok - je tím nejdůležitějším...

FOTO