KATKA ZHUBLA UŽ TÉMĚŘ 60 KG!

Z KONFEKČNÍ VELIKOSTI 56 NA 44!

Katka:

„JSEM SAMA NA SEBE PYŠNÁ!“

„CHCI ŽÍT NAPLNO A ZDOLÁVAT DALŠÍ CÍLE!“

 

 1.     Co Vás donutilo začít uvažovat o změně dosavadního životního stylu?
Strach ze smrti - díky nemocem, které jsem dostala, jako je vysoký tlak a silná cukrovka,  jsem málem umřela. Taky to byl stres způsobený bývalým partnerem, který mě psychicky týral. A tehdy jsem si uvědomila, že toto musí skončit. Řekla jsem si: ,,Kdo vychová mé děti, když tu nebudu?´´

 

2.      Byl to Váš první „pokus“ nebo jste se už v minulosti snažila zhubnout?

Nebyl. Pokusů o zhubnutí bylo mnoho, některé s výledkem, ale také s velkým jojo efektem v krátké době. Až tedˇ je to jiné -  naučila jsem se jíst zdravě a hlavně dostatečně často.

 

3. Z konfekční velikosti 56 na 44!

Původní:

152 kg - váha 126 cm - pas 153 cm - boky 83 cm - stehno 48 cm - ruka
Poslední měření: 30.12.2017 95 kg - váha 94 cm - pas 111 cm - boky 66 cm - stehno 35 cm - ruka
Rozdíl: 57 kg 32 cm 42 cm 17 cm 13 cm

 

„RÁDA CHODÍM DO OBCHODU A MŮŽU SI TEĎ OBLÉCT VĚCI, KTERÉ JSEM NEOBLÉKLA A TOUŽILA JSEM JE MÍT. JE TO MŮJ SPLNĚNÝ SEN. NIKDY JSEM NENOSILA ŠATY, TEĎ JE NOSÍM A DO KONCE KRÁTKÉ…NEMUSÍM UŽ NOSIT DLOUHÉ, ABYCH ZAHALILA SILNÉ NOHY.“

 

5.  Čeho jste se ze začátku nejvíc bála? Co byl pro Vás největší problém?

Bála jsem se jídelníčku, ne jídla ale pravidelného přísunu stravy více krát za den než třikrát. Neuměla jsem to, musela jsem se to naučit a naučila. Zvykala jsem si asi první dva měsíce. Pak už to šlo samo. Tělo se naučilo fungovat a říká si samo o přísun pravidelné stravy

 

6.  „Myslela jsem si, že zdravé jídlo je drahé!“

Byla jsem zvyklá stravovat se třikrát denně a nezdravě. V té době jsem si myslela, že zdravě jíst je dražší než „běžné jídlo“. Přišla jsem ale na to, že je to stejné a někdy i levnější!

7. Je naopak něco, co jste si osvojila okamžitě, bez problémů – co prostě šlo snáz, než byste čekala?

Ano, cvičení mám v krvi. Ráda sportuji a cvičím, jsem bývalá sportovkyně. Celé své mládí jsem hrála závodně házenou, trénovala jsem bojové umění a závodně plavala.

 

8. Když pomineme úžasnou změnu Vašeho zdravotního stavu – je něco dalšího, z čeho máte radost?

Pro mě zdravotní stav byl na prvním místě, ten jsem úspěšně zvládla a jsem z toho štˇastná a další věc, ze které mám radost jsem já sama za to , co jsem dokázala, jsem pyšná na to , jak vypadám, hlavně kolik změn v mém životě jsem dokázala změnit.


9. Za co jste na sebe nejvíc pyšná? Cítíte se sebevědomější, krásnější, šťastnější?

Ano pýšná jsem a sebevědomí vzrostlo o 100%. Já o sobě neumím říct že jsem krásná , mě stačí když mi to říkají lidé kolem mě. Štˇastná jsem a moc.

 

10. Kdo Vás nejvíce podporoval/podporuje?

Podpora je velká a zásadní. V prvé řadě to byly moje děti, můj zaměstnavatel, který mi podal prvotní pomocnou ruku, za kterou jsem velice vděčná. Skvělý trenér Roman - nikdy nezapomenu, jak mě podpořil a dokázal mě vyhecovat, když už jsem nemohla a měla krizi, nedal mi pokoj a za to mu děkuji. Partner, který musel vydržet mé výkyvy nálad a pořád stojí při mně. Rodina, která mě podporovala a držela pěsti. Přátelé, kteří mě podrželi a hecovali. Všem moc děkuji.

 

11.Když se podáváte na nějakou Vaši fotku „před“ a na fotku „po“ – co na nich vidíte?

Na fotce vlevo vidím nemocnou, utrápenou a nešťastnou ženu, která si prožila těžký život. Hodně toho ve mě zůstalo a můžu říct, že to, co jsem si prožila, mě dělá pokorným a dobrým člověkem. Vážím si všeho, jsem skromná, nelituju ničeho, život mě naučil a nezmění mě ani krásná postava, budu to pořád já jen o 60kg lehčí.

 

Fotka vpravo mi říká ,že tato žena je silná, sebevědomá, vyrovnaná, jde si za svým cílem a sama sobě se líbí :)

 

 

VSTAŇTE Z POSTELE! VŠECHNO JDE, KDYŽ SE CHCE!
KDYŽ MI TĚLO ŘÍKALO, ŽE UŽ NEMŮŽU, NEPODLEHLA JSEM, NEVZDALA JSEM TO A MAKALA DÁL.
TEĎ JSEM TAM, KDE JSEM CHTĚLA BÝT.
VŠICHNI NA TO MÁTE ALE NESTAČÍ O TOM JEN MLUVIT...NEJDŘÍVE PRO TO, CO CHTETE,  NĚCO UDĚLEJTE!