REPREZENTANTI Z ORLOVÉ NA MISTROVSTVÍ ČR V KULTURISTICE, FITNESS A BODYFITNESS 2014

V sobotu 24.5.2014 se všichni závodníci v kuluristice, fitness a bodyfitness setkali na mistrovství moravy a slezka, které se pro tento rok konalo v Ostravě. Oddíl Fitnesscentra Šembi Orlova měl v bojích hned tři závodníky. Dominik Mušzyňský se poprvé pustil do bojů v kategorií junioru do 23 let a bylo patrné , že přechod z dorostenecké kategorie ,kde loni obsadil výborné finálové umístění na MČR nebude vůbec jednoduchý. V kategorii junioru do 70 kg obsadil 11 místo. Další juniorskou závodnicí byla Michaela Jančiová, která v souboji o medailové pozice jen o jediný bod skončila na třetí příčce, která ji zajišťovala nominaci na Mistrovství ČR. Třetím želízkem v ohni byl dorostenecký závodník Petr Quis, který i přes svou první startovní sezonu ukázal, že je výborně připraven a po zásluze si vybojoval bronzovou medaili a postup na mistrovství ČR.

O týden později v sobotu 31.5.2014 ve Frenštátě pod Radhoštěm se Petr Quis (17let) pokusil navázat na výborný výsledek z minulého týdne, ale i přes výrazně lepší formu vybojoval 5. místo. Zde však musíme uvést rovnost bodu na pozici 4 a 5 závodníka. Pouhé dva body Petrovi chyběli, aby v ČR obsadil 3, tedy bronzovou příčku.

To se však podařilo Michaeli Jančiové (20let), která ve své úvodní sezoně v tomto druhu sportu získala bronz. Michaela je velkým příslibem do dalších let, neboť mistryní republiky juniorek v kategorii bodyfitness pro rok 2014 se stala její kolegyně o 3 roky starší. Michala v této kategorii bude soutěžit ještě 4 roky a je tedy velká příležitost navázat na její výbornou připravenost a výsledky dotáhnout na evropskou úroveň.

Závěrem hodnocení závodníku oddílu fitnesscentra Šembi bych rád poděkoval závodníkům samotným za vzornou reprezentaci. Prokázali výbornou připravenost a vzorně reprezentovali jak oddíl tak naše město. Poděkování dále patří jejich trenérovi Láďovi Škrkoňovi a velký dík také teamu zaměstnanců fitnesscentra Šembi, ve kterém se všichni závodníci připravovali. Poděkování patří také všem rodičum, kteří podpořili naše společné úsilí a vytvořili tak dobré podmínky pro přípravu našich mladých talentu.

 

FOTO