SpinningSpinning® program

 

Spinning® program je celosvětovým lídrem v oblasti indoor - cyclingu, vzdělávání a vybavení pro fitness. Vychází vstříc široké škále klientů a jejich individuálním cílům. Spinning program a patentovaná kola Spinner® značky Star Trac nabízejí trénink šitý na míru různým potřebám - ať už jde o samotný výdej kalorií nebo přijmutí výzvy k pokoření vlastních hranic, a to vše tempu, které si určujeme my sami.

Spinning program se soustředí na jediný cíl: zlepšení zdraví a kondice co nejširší vrstvy lidí, k čemuž napomáhá jasná filozofie, ucelený systém tréninku a kolo, které vyhovuje všem bez rozdílu věku, váhy nebo pohlaví.

Spinning program není jen o dobrých lekcích, ale zároveň umocňuje týmového ducha, sdílí společný cíl a nabízí nezvratnou změnu životního stylu.

 

 

V Našem klimatizovaném centru s profesionálním ozvučením a kvalifikovanými lektory naleznete Spinningová kola Star Trac Spinner Pro

 

Toto spinningové kolo americké top značky Star Trac Spinner Pro kombinuje prvky zaměřené na uživatele s vysokým rozsahem nastavení, který zaručí nejlepší výkon ve své třídě pro cyklisty všech tělesných typů a schopností. Pro dosažení nekompromisní kvality jízdy, je Spinner Pro vyroben z materiálů odolných vůči korozi, a disponuje extra odolnými klikami a stabilním rámem díky němuž jsme schopni podávat profesionální služby v této oblasti.

 Pro on-line rezervaci pokračujte na náš on-line systém

 

 

Prohlédněte si krátké video z naší lekce: