Hubnoucí Programy

Vše o
HUBNOUCÍ REVOLUCI
Maximálně účinný tříměsíční program pro Vaši dokonalou proměnu. Je čas začít myslet na své zdraví a začít pracovat s odborníky ve svém oboru.

• Chceš zhubnout?  • Chceš se cítit skvěle?  • Chceš mít lepší kondici?

CHCI ZAČÍT

Více než 40 SKUPIN

Co Ti nabízíme

Odborné poradenství pro hubnutí bez jojo efekt

Vzorový jídelníček na míru

Semináře: základy výživy, praktická témata

Dohled a poradenství osobního trenéra

Změnu životního stylu

Wellness, solárium, kadeřnický balíček

Nejbližší rozpisy lekcí

1 Skupina

Akci začalo dohromady deset účastníků, kteří se pokusili o dokonalou přeměnu svého těla i mysli. Šlo především o to, překonat sám sebe a vrhnout se do boje s fyzickou aktivitou a zdravým stravováním. Do vytouženého finiše dorazilo 8 lidí. Vítězové jsou všichni, o tom není pochyb. Vždyť společnými silami zatočili s celkem 65,9 KG ČISTÉHO TUKU! A to je panečku POŘÁDNÁ HROMADA!

Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení a vyhlášení vítězky, která kromě změny postavy získala zpět také celé kurzovné!  GRATULUJEME PEŤKO! Celkově to byl moc příjemný podvečer.

A co je pro nás odměnou? Vědomí, že se naše práce podařila! Pokud Vy sami budete chtít, nic Vám nebrání v cestě, seberte odvahu, přestaňte o skvělé postavě jen snít a svěřte se odborníkům! Už brzy startuje dvouměsíční akce „Zhubni do plavek!“

GRATULUJEME VŠEM K FANTASTICKÉMU VÝSLEDKU!

2 skupina

Druhou akci začalo dohromady deset účastníků, kteří se pokusili o dokonalou přeměnu svého těla i mysli. Šlo především o to, překonat sám sebe a vrhnout se do boje s fyzickou aktivitou a zdravým stravováním. Do vytouženého finiše dorazilo všech 10 lidí. Vítězové jsou všichni, o tom není pochyb. Vždyť společnými silami zatočili s celkem 66,7 KG ČISTÉHO TUKU! A to je POŘÁDNÁ HROMADA!

Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení, rozdávání kytiček a vyhlášení vítěze, kterým se stal TOMÁŠ! Z původních 96,7 kilogramů se dostal na 78,4 a v úbytku je téměř 16 kg čistého tuku. Rozdíl mezi vstupními hodnotami tuku a těmi výstupními je a teď se podržte – 62%! Tomáš má za sebou ohromný kus práce a dřiny! Vrácení celého kurzovného je pro něj už jen velice příjemnou třešinkou na dortu

Gratulace však patří skutečně všem a nejlepší na tom je, že teď už všichni ví, jak na to!

3 skupina

Máme vítěze!
Druhou akci začalo dohromady deset účastníků s touhou změnit svůj životní styl, svou postavu, zkrotit chutě a celkově se cítit lépe Byla (a je) to snaha překonat vlastní lenost a osvojit si základy zdravého stravování. Do vytouženého konce (kurzu) dorazilo 9 lidí. A jak si účastníci vedli? Za dva měsíce společnými silami zatočili s celkem 41,6 KG ČISTÉHO TUKU!

Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení, rozdávání kytiček, pár nabídek na rande a vyhlášení vítěze, kterým se stal TOMÁŠ! Z původních 96 kilogramů se dostal na 86,3 a v úbytku je téměř 9 kg čistého tuku. Vrácení celého kurzovného vítězi je už jen příjemný bonus 🙂 Děkujeme všem účastníkům za velice vydařený a veselý podvečer 🙂

Gratulace patří skutečně všem a nejlepší na tom je, že pokud Vy sami budete chtít, nic Vám nebrání v cestě – seberte odvahu a svěřte se odborníkům! Od 1. září startuje další, tentokrát znovu tříměsíční program!

4 skupina

A máme tady konec dalšího z našich „hubnoucích kurzů“ – 10.11 jsme oficiálně zakončili tříměsíční program Do formy po prázdninách!

Tentokrát stálo na pomyslném startu 7 lidí. Překonali sami sebe a vrhli se do boje s fyzickou aktivitou a zdravým stravováním. Do vytouženého finiše dorazili všichni. Zajímají Vás výsledky? Společnými silami zatočili s celkem 35,8 KG ČISTÉHO TUKU! Že si nedokážete představit kolik to je? To je téměř 72 půlkilových kostek např. másla o tolik se teď všichni dohromady cítí lépe! 🙂

Včera proběhla závěrečná schůzka spojená s večeří v restauraci Lutena, kde se předali závěrečné zprávy Bodystatu, proběhlo hodnocení, rozdávání kytiček a vyhlášení vítězky, kterou se stala MIRKA H! V jejím úbytku je více než 10 kg čistého tuku. Rozdíl mezi vstupními hodnotami tuku a těmi výstupními je 23,3%!

Gratulace však patří skutečně všem a nejlepší na tom je, že teď už všichni ví, jak na to!

BUĎ DALŠÍ z těch, kteří to dokázali!

Kolektivní sporty

X