Routine

Dark Background Style

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
09:00
Alpinning - Orlová
09:00 - 10:00
15:15
Alpinning - Orlová
15:15 - 16:15
16:15
Zumba - Orlová
16:15 - 17:15
17:00
Kruhový trénink - Bohumín
17:00 - 18:00
BOSU - Orlová
17:00 - 18:00
Fitball/Overball - Bohumín
17:00 - 18:00
Kruhový trénink - Orlová
17:00 - 18:00
Jumping - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Pilates - Orlová
17:00 - 18:00
17:10
PILOXING - Orlová
17:10 - 18:10
17:15
Spinning - Orlová
17:15 - 18:15
17:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
17:45
Jóga - Bohumín
17:45 - 18:45
17:50
Alpinning - Bohumín
17:50 - 18:50
18:00
Jumping - Bohumín
18:00 - 19:00
Pilates - Orlová
18:00 - 19:00
Power Pilates - Bohumín
18:00 - 19:00
Spinning - Orlová
18:00 - 19:00
Power Pilates - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Orlová
18:00 - 19:00
18:05
BOSU - Bohumín
18:05 - 19:05
PILOXING - Orlová
18:05 - 19:05
18:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
18:30
Alpinning - Orlová
18:30 - 19:30
Alpinning - Bohumín
18:30 - 19:30
19:00
Alpinning - Bohumín
19:00 - 20:00
Fitbox - Bohumín
19:00 - 20:00
Zumba - Orlová
19:00 - 20:00
Fitbox - Bohumín
19:00 - 20:00
Zumba - Bohumín
19:00 - 20:00
19:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
19:10
Fitbox - Orlová
19:10 - 20:10
Spinning - Orlová
19:10 - 20:10
19:15
TRX - Orlová
19:15 - 20:15
19:20
Spartan training - Orlová
19:20 - 20:20
Kruhový trénink - Orlová
19:20 - 20:20

Light Background Style

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
09:00
Alpinning - Orlová
09:00 - 10:00
15:15
Alpinning - Orlová
15:15 - 16:15
16:15
Zumba - Orlová
16:15 - 17:15
17:00
Kruhový trénink - Bohumín
17:00 - 18:00
BOSU - Orlová
17:00 - 18:00
Fitball/Overball - Bohumín
17:00 - 18:00
Kruhový trénink - Orlová
17:00 - 18:00
Jumping - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Pilates - Orlová
17:00 - 18:00
17:10
PILOXING - Orlová
17:10 - 18:10
17:15
Spinning - Orlová
17:15 - 18:15
17:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
17:45
Jóga - Bohumín
17:45 - 18:45
17:50
Alpinning - Bohumín
17:50 - 18:50
18:00
Jumping - Bohumín
18:00 - 19:00
Pilates - Orlová
18:00 - 19:00
Power Pilates - Bohumín
18:00 - 19:00
Spinning - Orlová
18:00 - 19:00
Power Pilates - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Orlová
18:00 - 19:00
18:05
BOSU - Bohumín
18:05 - 19:05
PILOXING - Orlová
18:05 - 19:05
18:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
18:30
Alpinning - Orlová
18:30 - 19:30
Alpinning - Bohumín
18:30 - 19:30
19:00
Alpinning - Bohumín
19:00 - 20:00
Fitbox - Bohumín
19:00 - 20:00
Zumba - Orlová
19:00 - 20:00
Fitbox - Bohumín
19:00 - 20:00
Zumba - Bohumín
19:00 - 20:00
19:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
19:10
Fitbox - Orlová
19:10 - 20:10
Spinning - Orlová
19:10 - 20:10
19:15
TRX - Orlová
19:15 - 20:15
19:20
Spartan training - Orlová
19:20 - 20:20
Kruhový trénink - Orlová
19:20 - 20:20

Navigation Enabled

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
09:00
Alpinning - Orlová
09:00 - 10:00
15:15
Alpinning - Orlová
15:15 - 16:15
16:15
Zumba - Orlová
16:15 - 17:15
17:00
Kruhový trénink - Bohumín
17:00 - 18:00
BOSU - Orlová
17:00 - 18:00
Fitball/Overball - Bohumín
17:00 - 18:00
Kruhový trénink - Orlová
17:00 - 18:00
Jumping - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Pilates - Orlová
17:00 - 18:00
17:10
PILOXING - Orlová
17:10 - 18:10
17:15
Spinning - Orlová
17:15 - 18:15
17:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
17:45
Jóga - Bohumín
17:45 - 18:45
17:50
Alpinning - Bohumín
17:50 - 18:50
18:00
Jumping - Bohumín
18:00 - 19:00
Pilates - Orlová
18:00 - 19:00
Power Pilates - Bohumín
18:00 - 19:00
Spinning - Orlová
18:00 - 19:00
Power Pilates - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Orlová
18:00 - 19:00
18:05
BOSU - Bohumín
18:05 - 19:05
PILOXING - Orlová
18:05 - 19:05
18:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
18:30
Alpinning - Orlová
18:30 - 19:30
Alpinning - Bohumín
18:30 - 19:30
19:00
Alpinning - Bohumín
19:00 - 20:00
Fitbox - Bohumín
19:00 - 20:00
Zumba - Orlová
19:00 - 20:00
Fitbox - Bohumín
19:00 - 20:00
Zumba - Bohumín
19:00 - 20:00
19:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
19:10
Fitbox - Orlová
19:10 - 20:10
Spinning - Orlová
19:10 - 20:10
19:15
TRX - Orlová
19:15 - 20:15
19:20
Spartan training - Orlová
19:20 - 20:20
Kruhový trénink - Orlová
19:20 - 20:20
X