Routine

Dark Background Style

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
08:30
Alpinning - Bohumín
08:30 - 09:30
09:00
BOSU - Orlová
09:00 - 10:00
Fitbox - Bohumín
09:00 - 10:00
10:15
Pilates - Bohumín
10:15 - 11:15
17:00
Alpinning - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitball/Overball - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Alpinning - Bohumín
17:00 - 18:00
Jumping - Orlová
17:00 - 18:00
Alpinning - Orlová
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Jumping - Bohumín
17:00 - 18:00
17:15
Alpinning - Orlová
17:15 - 18:15
BOSU - Orlová
17:15 - 18:15
Spinning - Orlová
17:15 - 18:15
17:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
18:00
Fitbox - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Alpinning - Orlová
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Orlová
18:00 - 19:00
18:05
FITBALL - Bohumín
18:05 - 19:05
Spinning - Orlová
18:05 - 19:05
18:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
18:15
Pilates - Orlová
18:15 - 19:15
Kruhový trénink - Orlová
18:15 - 19:15
18:30
Alpinning - Orlová
18:30 - 19:30
PUMP - Orlová
18:30 - 19:30
Alpinning - Bohumín
18:30 - 19:30
18:45
Zumba - Bohumín
18:45 - 19:45
19:05
BOSU - Bohumín
19:05 - 20:05
BOSU- Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
Pilates - Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
19:10
Jumping - Bohumín
19:10 - 20:10
Spinning - Orlová
19:10 - 20:10
19:15
Zumba - Orlová
19:15 - 20:15
Kruhový trénink - Orlová
19:15 - 20:15
TRX - Orlová
19:15 - 20:15
19:20
Spartan training - Orlová
19:20 - 20:20

Light Background Style

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
08:30
Alpinning - Bohumín
08:30 - 09:30
09:00
BOSU - Orlová
09:00 - 10:00
Fitbox - Bohumín
09:00 - 10:00
10:15
Pilates - Bohumín
10:15 - 11:15
17:00
Alpinning - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitball/Overball - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Alpinning - Bohumín
17:00 - 18:00
Jumping - Orlová
17:00 - 18:00
Alpinning - Orlová
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Jumping - Bohumín
17:00 - 18:00
17:15
Alpinning - Orlová
17:15 - 18:15
BOSU - Orlová
17:15 - 18:15
Spinning - Orlová
17:15 - 18:15
17:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
18:00
Fitbox - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Alpinning - Orlová
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Orlová
18:00 - 19:00
18:05
FITBALL - Bohumín
18:05 - 19:05
Spinning - Orlová
18:05 - 19:05
18:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
18:15
Pilates - Orlová
18:15 - 19:15
Kruhový trénink - Orlová
18:15 - 19:15
18:30
Alpinning - Orlová
18:30 - 19:30
PUMP - Orlová
18:30 - 19:30
Alpinning - Bohumín
18:30 - 19:30
18:45
Zumba - Bohumín
18:45 - 19:45
19:05
BOSU - Bohumín
19:05 - 20:05
BOSU- Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
Pilates - Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
19:10
Jumping - Bohumín
19:10 - 20:10
Spinning - Orlová
19:10 - 20:10
19:15
Zumba - Orlová
19:15 - 20:15
Kruhový trénink - Orlová
19:15 - 20:15
TRX - Orlová
19:15 - 20:15
19:20
Spartan training - Orlová
19:20 - 20:20

Navigation Enabled

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
08:30
Alpinning - Bohumín
08:30 - 09:30
09:00
BOSU - Orlová
09:00 - 10:00
Fitbox - Bohumín
09:00 - 10:00
10:15
Pilates - Bohumín
10:15 - 11:15
17:00
Alpinning - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitball/Overball - Bohumín
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Alpinning - Bohumín
17:00 - 18:00
Jumping - Orlová
17:00 - 18:00
Alpinning - Orlová
17:00 - 18:00
Fitbox - Orlová
17:00 - 18:00
Jumping - Bohumín
17:00 - 18:00
17:15
Alpinning - Orlová
17:15 - 18:15
BOSU - Orlová
17:15 - 18:15
Spinning - Orlová
17:15 - 18:15
17:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
Spinning - Bohumín
17:30 - 18:30
18:00
Fitbox - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Alpinning - Orlová
18:00 - 19:00
Tabata - Bohumín
18:00 - 19:00
Tabata - Orlová
18:00 - 19:00
18:05
FITBALL - Bohumín
18:05 - 19:05
Spinning - Orlová
18:05 - 19:05
18:10
Kruhový trénink - Orlová
18:10 - 19:10
18:15
Pilates - Orlová
18:15 - 19:15
Kruhový trénink - Orlová
18:15 - 19:15
18:30
Alpinning - Orlová
18:30 - 19:30
PUMP - Orlová
18:30 - 19:30
Alpinning - Bohumín
18:30 - 19:30
18:45
Zumba - Bohumín
18:45 - 19:45
19:05
BOSU - Bohumín
19:05 - 20:05
BOSU- Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
Pilates - Bohumín
19:05 - 20:05
Alpinning - Bohumín
19:05 - 20:05
19:10
Jumping - Bohumín
19:10 - 20:10
Spinning - Orlová
19:10 - 20:10
19:15
Zumba - Orlová
19:15 - 20:15
Kruhový trénink - Orlová
19:15 - 20:15
TRX - Orlová
19:15 - 20:15
19:20
Spartan training - Orlová
19:20 - 20:20
X