PUMP – Orlová

PUMP není ve světě fitness žádným začátečníkem. Ve světě se touto metodou cvičí již od roku 1991, kdy vše začalo na Novém Zélandu.

PUMP je jednoduché posilovací cvičení, které využívá nakládací tyč s různými úrovněmi zatížení. Svou „činku“ si tak volí každý klient sám podle svých možností. Nejedná se o čisté aerobní cvičení, nicméně se z něho vychází. Na rozdíl od klasické „aerobky“ dochází k posilování všech svalových partií za použití nakládací osy a stepperu. Každá lekce začíná pozvolným zahříváním, kdy se plynule přechází k posilovací částí, která je následně zakončena vydýcháním a strečinkem.

PUMP je skutečná „kolektivní posilovna“ bez strojů a těžkých činek. Budeme používat pouze podložku, fitness bedýnku a zátěžovou osu se závažím, které jsou v obvyklých velikostech 1 – 5 kg.

PUMP je cvičení úzce související z hudbou, kdy jednou se cvičí pomaleji, jindy zase rychleji.

Nejedná se o pouhé posilování, na své si přijdou o milovníci klasických aerobních cvičení. PUMP je díky cvičení ve vyšší tepové frekvenci výborným kardio tréninkem, při kterém dochází k řízenému zatížení srdce, plic a tím samozřejmě krevního oběhu, což má za následek příznivou změnu metabolismu. PUMP tak můžeme považovat za dokonalý trénink vhodný k efektivnímu spalování tuku.

REZERVACE ZDE

X