Warning: Undefined array key "google_token" in /data/d/8/d8a7fffd-6bd1-4b21-b1e0-06d9f2286355/studio-klara.cz/web/wp-content/plugins/kliken-marketing-for-google/classes/class-helper.php on line 254

Warning: Undefined array key "account_id" in /data/d/8/d8a7fffd-6bd1-4b21-b1e0-06d9f2286355/studio-klara.cz/web/wp-content/plugins/kliken-marketing-for-google/classes/class-helper.php on line 202

Spinning – Orlová

Spinning® program je celosvětovým lídrem v oblasti indoor – cyclingu, vzdělávání a vybavení pro fitness. Vychází vstříc široké škále klientů a jejich individuálním cílům. Spinning program a patentovaná kola Spinner® značky Star Trac nabízejí trénink šitý na míru různým potřebám – ať už jde o samotný výdej kalorií nebo přijmutí výzvy k pokoření vlastních hranic, a to vše tempu, které si určujeme my sami.
Spinning program se soustředí na jediný cíl: zlepšení zdraví a kondice co nejširší vrstvy lidí, k čemuž napomáhá jasná filozofie, ucelený systém tréninku a kolo, které vyhovuje všem bez rozdílu věku, váhy nebo pohlaví.

Spinning program není jen o dobrých lekcích, ale zároveň umocňuje týmového ducha, sdílí společný cíl a nabízí nezvratnou změnu životního stylu.

Toto spinningové kolo americké top značky Star Trac Spinner Pro kombinuje prvky zaměřené na uživatele s vysokým rozsahem nastavení, který zaručí nejlepší výkon ve své třídě pro cyklisty všech tělesných typů a schopností. Pro dosažení nekompromisní kvality jízdy, je Spinner Pro vyroben z materiálů odolných vůči korozi, a disponuje extra odolnými klikami a stabilním rámem díky němuž jsme schopni podávat profesionální služby v této oblasti.

REZERVACE ZDE

X