Fitness Bar

Vše o
Fitness bar
Jestliže chceme od našeho těla ten nejlepší trénink a vždy perfektní výkon, musíme mu dodat dostatek všech základních živin, které potřebuje k tomu, aby obnovilo veškeré zásoby energie a bylo připraveno nejen na kvalitní trénink, ale také velmi důležitou regeneraci.

Odměňte se za svůj sportovní výkon, dopřejte svému tělu prvotřídní kvalitu sportovní výživy a maximalizujte tak svůj trénink. Využijte prostředí Fitnessbaru, který je nedílnou součástí Fitnesscentra Šembi.

Naše nabídka

V naší nabídce naleznete širokou škálu sportovních a energetických nápojů a doplňků stravy, které Vám připravíme dle vašich požadavků a chuti. V opačném případě nabízíme také hotové a osvědčené nápoje s přídavkem carnitinu, či kofeinu pro ještě větší povzbuzení k sportovnímu výkonu.

Shakery

Specializujeme se také na proteinové, sacharidové, či proteinovo – sacharidové koktejly. V této kategorii hledíme na požadavky klienta a na základě jeho fitness programu jsme schopni poradit a poskytnout nejlepší možnou variantu nápoje. Z opravdu široké nabídky chutí si vybere opravdu každý. I ta nejtvrdší dieta může být chuťově úžasná.

X