Miha Bodytec BOHUMÍN

TIPY NA TRÉNINKY

MIHA BODYTEC

vám poskytne veškeré pohodlí. Na trénink se stačí objednat, všechno ostatní zařídíme my. Nepotřebujete boty, převlečení, ručník ani tašku. Věnuje se Vám osobní trenér a s sebou si nemusíte nosit nic.

Cvičení pomocí elektrické stimulace svalů je vysoce účinnou a bezpečnou metodou na zlepšení fyzické výkonnosti.

Elektrická stimulace svalů (EMS) je revolucí v oblasti fitness. Přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků.

Díky synchronnímu rozložení zatížení svalů, dokáže EMS aktivovat zároveň oba protilehlé svaly. Cvičíte tak třeba triceps i biceps v jediném cviku. Trénink navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.

86

zemích světa

5000+

otevřených studií

35000+

EMS tréninků denně

AAA

spolehlivý a uznávaný
Tréninky s
MIHA BODYTEC

Efektivita – Motivace – Bezpečnost

REZERVACE

EFEKTIVITA

EMS trénink celého těla, je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda, určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství vašeho tělesného tuku.
Jedna tréninková jednotka trvá pouhých 20 minut a vždy  je vedena kvalifikovaným trenérem, který sleduje průběh a efekt tréninku. K spolehlivému dosažení individuálních cílů stačí cvičit jednou týdně. Účinnost tréninku byla prokázána v řadě vědeckých studií.
Trénink vždy probíhá v předem dohodnutém opakovaném termínu. Jednou týdně, po dobu 20 minut! To znamená, že EMS trénink mohou obě strany pravidelně plánovat a osobně ho monitorovat. To přináší týden co týden významný tréninkový stimul, díky němuž zaručeně dosáhnete svého cíle s maximální efektivitou!

MOTIVACE

Díky odbornému dohledu se z EMS stává rovněž „osobní trénink“, přičemž rozhodující roli v tom sehrává trenér. Jeho úkolem je nalézt rovnováhu mezi úrovní výkonnosti a stanovenými cíli klienta a zajistit jejich úspěšnou realizaci prostřednictvím individuální motivace.

Jedním z hlavních úkolů trenéra je sledovat dodržování termínů. Díky tomuto závazku se z počáteční fitness motivace stane trvalá a komplexní změna chování, včetně aktivnějšího životního stylu.

BEZPEČNOST

Dobře prozkoumaná a již mnoho desetiletí etablovaná technologie, ve spojení s odborně vzdělaným trenérem tvoří základ bezpečného používání. Speciálně vytvořené struktury tréninku zajišťují, že se naučíme zodpovědnému přístupu od samého počátku.

Pokyny pro bezpečné používání byly vyvinuty zkoumáním praktických zkušeností a jejich spojením s vědeckým výzkumem. Tato pravidla v duchu „bezpečnost především,“  jsou nyní zlatým standardem pro všechny profesionální poskytovatele EMS.

MIHA BODYTEC důkladně promyšlený systém cvičení

  • podíl tuku a hmotnost se postupně snižuje
  • naopak svalová hmota se buduje šetrně ke kloubům a vazům
  • síla a vytrvalost se zvyšuje
  • tvar těla a problémové zóny pevnějí
  • celková pohoda se zlepšuje

MIHA BODYTEC silnější a intenzivnější svalové kontrakce

SMS metoda využívá bezpečnou elektrostimulaci pro dosažení silnější a intenzivnější svalové kontrakce jako bychom věděli dosáhnout vlastní vůlí.

MIHA DODYTEC změna na první pohled i bez brílí

  • posíleny svaly
  • vytvarované tělo
  • redukovaná celulitida
  • méně tělesného tuku
  • lepší metabolismus

MIHA BODYTEC aktivuje se více než 90% svalů

EMS cvičení je komplexní 25 minutový trénink. Při frekvenci 1 2x týdně se zredukuje Vaše hmotnost, zvýší kondice a zlepší výkon.

Jsem titul

I am Info Text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

X